Русский | English

Контакты

телефон     
+375 (17)  201-93-06
velcom  
+375 (29)  131-26-96
velcom +375 (29)  131-26-97
skype val_slash
email 
info@vangelderdesign.com

Новости / Акции

29.04.2014

Акция на дизайн логотипа и фирменного стиля

Спешим поделиться с Вами замечательной новостью - наша компания объявляет о старте акции на разработку дизайна логотипа и фирменного стиля...

27.11.2013

Новые работы в нашем портфолио

Наконец-то выдалась свободная минутка и мы решили освежить наше портфолио...

13.05.2013

Фирменный стиль и сайт для La Pointe Truffles

Завершили разработку пакета фир. стиля и сайта визитки для La Pointe Truffles...

18.04.2013

Новая работа в портфолио - новый адаптивный сайт для компании "Медведев и К"

Новый проект - редизайн сайта компании "Медведев и К". Адаптивный дизайн, улучшенный функционал и многое другое...Компьютерная графика

Ігри симулятори

Напевно кожна розумна людина, яка не сидить на одному місці і постійно хоче самовдосконалюватися, принаймні якщо у нього є хоч крапля такого бажання, тоді він думає про те як би оволодіти тим чи іншим ремеслом, професією. Просто навчитися робити те або інша справа. Але не дивлячись на бажання не у всіх є можливості таки зробити це. Наприклад якщо людина мріє навчитися робити зачіски, то які у нього є варіанти - піти на стажування в перукарню? А якщо є ще й робота або навчання, коли ж тогдаться вчитися перукарського майстерності? А якщо Ви хочете освоїти не тільки зачіски, але і майстерність педикюру, манікюру чи макіяжу, то як вчинити тоді? І з такої ситуації є вихід - це ігри симулятори, але про це трохи пізніше.

Або ж припустимо інша ситуація. Людина хоче навчитися водити машину але він абсолютно не розуміє як це робиться, які процеси відбуваються коли водій сидить за кермом, які в автомобіля є органи управління і як працюють в машині всі робочі агрегати. І в цьому випадку теж на допомогу прийдуть онлайн ігри симулятори. Граючи в них можна запросто, у доступній формі зрозуміти як і що працює, яка сила приводить в рух автомобіль, як їм управляти, можна навіть навчитися паркуватися на автомобілі граючи в симулятори жарну ігри парковка. І вже маючи ці невеликі навички можна йти вчитися їздити на справжньому автомобілі в навчальній автошколі. Точно також йдуть справи і з водінням справжнього літака або корабля, спробувати свої сили за керування великим кораблем або багатотонної баржею можна в тих самих іграх симуляторах. Навіть якщо після цього Ви не збираєтеся йти в школу з навчання їзди на кораблі, то всеравно у Вас з'явиться який ніякий але досвід управління, нехай навіть і віртуальним але все-таки кораблем.

Але й не слід забувати що реальне життя не таке просте як в віртуальних іграх. В іграх ви можете тільки отримати деякі знання з того чи іншого питання, але віртуальність ніколи не замінить нашу з вами реальність. І саме тому коли закінчуєте грати в черговий симулятор не забувайте що ви повертаетесь в реальність і якщо відріжете волосся чи пошкрябаєте автівку на парковці то натиснути кнопку "reset" не вдасться.

Варто також відзначити що ігри симулятори абсолютно безкоштовні і не треба реєструватися або відправляти незрозумілі смс-ки, просто заходите на сайт freeplayonlinegame.com.ua, вибираєте потрібну категорію і насолоджуєтеся неперевершеною грою.

Обратно к списку