Русский | English

Контакты

телефон     
+375 (17)  201-93-06
velcom  
+375 (29)  131-26-96
velcom +375 (29)  131-26-97
skype val_slash
email 
info@vangelderdesign.com

Новости / Акции

29.04.2014

Акция на дизайн логотипа и фирменного стиля

Спешим поделиться с Вами замечательной новостью - наша компания объявляет о старте акции на разработку дизайна логотипа и фирменного стиля...

27.11.2013

Новые работы в нашем портфолио

Наконец-то выдалась свободная минутка и мы решили освежить наше портфолио...

13.05.2013

Фирменный стиль и сайт для La Pointe Truffles

Завершили разработку пакета фир. стиля и сайта визитки для La Pointe Truffles...

18.04.2013

Новая работа в портфолио - новый адаптивный сайт для компании "Медведев и К"

Новый проект - редизайн сайта компании "Медведев и К". Адаптивный дизайн, улучшенный функционал и многое другое...Интересные вещи

Онлайн ігри три в ряд

Цікава категорія аркадних ігор, в яких Вам треба ставити певні об'єкти в один ряд. Для чого це робиться? А все з тією ж метою, що і в більшості інших онлайн ігор - отримати максимальну кількість очок, але якщо говорити конкретніше, то після того, як однорідні предмети виявляться в один ряд (мінімум три і більше), то вони зникнуть, а ви отримаєте свої очки. Такий жанр ігор називається ігри три в ряд.

Об'єкти для перестановки можуть бути самі різні. Найчастіше використовуються звичайні кульки, які відрізняються тільки своїм кольором і потрібно ставити кульки однакового кольору поруч. Другим за полярності є різні геометричні фігури, які відрізняються як своєю формою, так і кольором. Третіми, за популярністю, можуть бути якісь дорогоцінні камені, з ними вже грати значно цікавіше. Крім цього ще може використовуватися все, що завгодно - тварини, пташки, монстри і так далі. Ах так! Ще дуже популярним є використання фруктів та іншої їжі, іноді після таких ігор з'являється нереальний апетит, адже за гру стільки надивишся на їжу, що волею по неволі починаєш сам хотіти їсти.

Дії таких гра традиційно відбуваються на квадратному полі, яке поділене на осередки для тих об'єктів, з якими Ви будете працювати. Для того, щоб поставити ці предмети в одну лінію, використовуються різні способи. В одних іграх, потрібно буде просто міняти місцями ті, які стоять в сусідніх осередках, в інших іграх доведеться перетягувати цілу лінію, щоб збіглися певні предмети поруч. Є більш заплутані ігри, де поставити предмети поруч буде не просто, а потрібно проводити велику кількість якихось маніпуляцій. Варто пам'ятати головне правило, що чим більше одночасно зникне об'єктів, тим більше Ви зможете отримати очок. Також при створенні певних комбінацій, коли буде зникати відразу кілька об'єктів поспіль, Ви будете отримувати ще більше очок. Спочатку це може відбуватися тільки випадковим, не контрольованим чином, але з часом Ви будете отримувати все більше досвіду і зможете самі контролювати ці процеси, щоб отримувати все більше і більше очок і встановлювати нові рекорди. Тривалість гри визначається по різному - десь вона йде на час, а десь до тих пір, поки Ви зможете проводити маніпуляції з переміщення предметів.

Ігри з даної категорії розраховані на дитячу аудиторію, тобто це ігри для дітей саме вони сприяють розвитку логічного мислення у дітей. Але багато дорослих людей просто обожнюють проводити вільний час за такою грою. Можна побачити, як перетягують якісь об'єкти люди на своїх мобільних телефонах або планшетах, коли їдуть в транспорті або просто сидять за комп'ютером в офісі.

Обратно к списку