Русский | English

Контакты

телефон     
+375 (17)  201-93-06
velcom  
+375 (29)  131-26-96
velcom +375 (29)  131-26-97
skype val_slash
email 
info@vangelderdesign.com

Новости / Акции

29.04.2014

Акция на дизайн логотипа и фирменного стиля

Спешим поделиться с Вами замечательной новостью - наша компания объявляет о старте акции на разработку дизайна логотипа и фирменного стиля...

27.11.2013

Новые работы в нашем портфолио

Наконец-то выдалась свободная минутка и мы решили освежить наше портфолио...

13.05.2013

Фирменный стиль и сайт для La Pointe Truffles

Завершили разработку пакета фир. стиля и сайта визитки для La Pointe Truffles...

18.04.2013

Новая работа в портфолио - новый адаптивный сайт для компании "Медведев и К"

Новый проект - редизайн сайта компании "Медведев и К". Адаптивный дизайн, улучшенный функционал и многое другое...Ремонт в вашем доме

Ремонт квартири чи ремонт офісу.

Думаєте зробити ремонт квартир або ремонт офісів, тоді Вам до компанії "JPSTROY".

Займаючись ремонтами квартир вже не один десяток років, ця компанія, завоювала довіру багатьох постійних клієнтів, і це не дивлячись на безліч конкурентів у цій непростій сфері як ремонтно-будівельні роботи.Ця компанія завжди відрізнялася превос'одним рівнем виконуваних робіт, при цьому завжди даючи гарантію на всі виконані роботи. Професіонали, що тут скажеш. Так, це професіонали своєї справи, справи не простого, але виконуваного з такою витонченістю, англійської пунктальностью, шведським лібералізмом та індивідуальним подходок до клієнта, і японською якістю, що часом, коли відешь кінцевий результат роботи "JPSTROY", це вражає своїм і якістю і самим підходом до роботи, який (сам підхід) вимагає поваги, і він його отримує.

Та крім вищезазначених переваг, не можна не відзначити що компанія "JPSTROY", традиційно використовує тільки оригінальні матеріали, які, безумовно, як і будь-який поважає себе і цінує клієнта, постачає безпосередньо від виробника, що ніяк не можна не відзначити, значно знижує вартість ремонту, а тут, вже вибачте, як говоритися, "-Проти найвищої якості і ціни нижчі риночноной на 17-27% (за загальною кошторисом, цифр. прибл.), ну просто не попреш!». Або може спробуємо, кажуть багато компаній, і пруть, так-так ... зараз у цій сфері мало не кожен день (і це тільки в Києві) появляеться 5-10 фірм, але частіше за все, в таких фірмах говорити ні про які або гарантії з ремонту, просто не доводитися, о ні-ні, звичайно вони говорять, що звичайно, наприклад, "... - на ремонт квартир Київ ми даємо гаранітію і гарну ціну ..." , Але при цьому вже через тиждень таку фірму вже можна і не відшукати, а це, важливо відзначити може бути проблемою, особливо коли ремонт делаеться з низькоякісних матеріалів і в мінімальні терміни, ну і починає сипатися вже в найближчий місяць після здачі Об'єкта, і ось тоді Замовник, до великого або малому жаль, тільки тоді, Замовник змушений думати про ті гарантії, які були обіцяні фірмою Х.

Втім, важливо також відзначити, той факт, що при виконання ремонтів компанія "JPSTROY", використовує виключно матеріали найвищої якості, і це далеко не завжди означає, що вони повинні багато і дорого коштувати, ні-ні, адже як вже було зазначено, використовуючи їх безпосередньо від виробників, удаеться завжди досягати найвищого співвідношення ціна / якість.

Якщо Ви вирішили виконати ремонт офісів, ми безсумнівно також рекоомендуем компанію JPSTROY-це завжди гарантія високої, навіть японської якості та розумної ціни.З усіх питань, просимо звертатися на офіційний сайт компанії "JPSTROY".

Обратно к списку